Experix Oto Ekspertiz Tanıtımı

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana kilit noktası işi doğru yapmak olduğunu belirten bir  tesistir. Ülkemiz bulunan araç sayısı bakımından çok fazla markaya sahip Ülkelerdendir. Oto Ekspertiz de yapılan testler kuşkusuz insan sağlığına da doğrudan etki etmektedir. Bu yüzden kusursuz bir hizmet sunulması istisnası olmayan bir durumdur.

Experix Kurumasl Oto Ekspertiz İyi hizmetin en iyi kadro ile verileceği düşüncesindedir. En iyi hizmeti veren toplamda bünyesinde 25 kişilik ekipten oluşmaktadır. Ekip olarak var gücünü ortaya koyan çalışma arkadaşları yer almaktadır. Bayi Sorumlusundan Mekatronik mühendisine, çaycısından, Hasar danışmanına kadar tüm ekip en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İyi hizmet ve iyi kadroya birde ekipmanlar eklenmiştir.  Teknolojiyi takip eden cihazlar ve yöntemler kullanılmaktadır. Daima en iyi hizmeti vermek için Exprerix profesyonel yönetimi ile yanınızda olacaktır.

Araç Almadan Önce Ekspertiz Neden Yapılır?

Araç alınmadan önce herkesin aklında amaca yönelik bazı belirsizlikler yer almaktadır. Bu birçok fikir etrafında dolaşılmasına sebep olur. Kendisine uygun görülen ve satın alınacak aracın belirlenmesi sonrası başka bir soru işareti oluşur. Aracın dış görünüşü ve satıcının beyan ettikleri acaba doğru mu?

Görülmeyen başka bir kusur var mı? Kendisine uygun bir oto eksperi aranmaktadır. Bu durumda Experix kurumsal oto ekspertiz akıllardaki soru işaretlerini atmak için yanınızda yer almaktadır.

Alıcılara içlerini ferah ettirecek objektif yanıtlar veren tesis, aracın alınıp alınamayacağını kesin dille belirtir. Tesis  denetimlerinin, Experix ekspertiz raporun da sunulan bilgilerin gerçekliği en çok tercih edilen kurum olmasını sağlamıştır.

İyi Bir Oto Expertiz Servisinde Olması Gerekenler

Alıcılar açısından iyi bir ekspertiz servisinin olması oldukça önemlidir. Alıcılar,  servisin raporuna güvenerek alım yapmaktadır. Bu aşamaya gelindiği zaman Experix sigortalı ekspertiz servisi ortaya çıkmaktadır. Kullanılan teknoloji ürünleri, araç ve gereçleri ile hatasız rapor sunmaktadır.

Lazer sistemi ile; boya, yama ve değişen durumları açıkça sergilenmektedir. İyi bir servis olması kaporta sistemindeki uzmanlığı ile de ortaya çıkmaktadır. Yıllar boyu sağladıkları deneyim ve bulunmaz tecrübe ile en ince ayrıntılı kontroller yapılabilmektedir. Yine bu durum experix oto ekspertiz  tesisini tüm bölgeler içerisinde tercih sebebi yapmaktadır.

Bunların yanında uygulanan hizmetler;

* Motor testi, aracın motor durumu
* Klima kontrol
* Fren ve balata
* Rot balans
* Araçların alt takım kontrolleri

Experix Oto Ekspertiz Sonrasında

Test raporu sonucunda Experix kurumsal ekspertiz tarafından tüm bilgiler belgelendirilmektedir. Alınan hizmet sonrası alıcı ve satıcı için karşılıklı olarak memnuniyet sağlanır. Akıllarda bulunan soru işareti ortadan kalkar. Tüm Türkiye’de sigortalı eksperiz hizmeti ile güven ve uygun fiyat eşliğinde araçlar sigortalanabilmektedir. İtibar ve isim kazancı; çok yönlü çalışma ve hizmet anlayışı sayesinde geliştirilmiştir.

Profesyonel Ekspertiz paketi ve Standart ekspertiz paketi hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.
Profesyonel ekspertiz paketi;

* Fiyat 600 TL
* Lif ön kontrolleri aşaması test noktaları
* Kaporta kontrolleri test noktaları
* Araç konfor kontrolleri aşaması test noktaları

Standart ekspertiz paketi;

* Fiyat 400 TL
* Lif ön kontrolleri aşaması test noktaları
* Kaporta kontrolleri test noktaları olarak kısaca tanımlayabiliriz. daha detaylı bilgilendirme için Ekspertiz Rapor Örneklerimizi inceleyebilirsiniz ?