Project Description

Gelişen, Büyüyen ve Sürekli Yenilenen Bir Marka

Experix Oto Ekspertiz rakip olarak kendisiyle yarışan projeleri Profesyonel bir ekip ile değerlendirerek en yararlı Teknolojik faaliyetleri kendisine uygun yorumlayarak uygulamaya koyan ve AR-GE Destekli çalışmalara öncelik vererek gelişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uydurarak Müşterilerini ve Bayilerine sürekli yenilenmenin önemini her defasında dile getirmiştir.

AR

GE

AR-GE EXPERİX OTO EKSPERTİZİN İŞİ

Experix Oto Ekspertiz

Bilgi ve Tecrübenin paylaşıldığı her alanda işimize yatırım yaparak büyümeyi istiyoruz. Sektörde bulunmanın ve kaliteli hizmet vermenin en büyük artısı işin mutfağından gelerek müşterilerimizin bizden ne istediğini ve nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Proje Desteğimiz 98%
Kosgeb Destekleri 92%
Lokasyon Desteği 96%
Bilinirlik Desteği 98%

Bayilik Anlaşması

Bölgenizde Fizibilite raporu sonrasında yapacağımız teklif üzerine anlaşma sağlanırsa bayimiz olmak için ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Bundan sonraki süreç Sözleşme ile devam ediyor

Sözleşme

Sözleşme sırasında bayi koruma özellikle bizim için önemli olup bölgenizde 2. bir işletmeyi Experix Markası ile sizin haricinizde açmıyor açtırmıyoruz. En önemli konular arasında gizlilik anlaşması bizim için önemli rol oynamaktadır.

Kurulum

Zemin Hazırlandıktan sonra 1 Hafta içerisinde ekiplerimiz gelerek kurulumu tamamlamak için çalışıyor. Bu sırada Merkezimizde Ustaların eğitimleri devam ediyor.

Daha Detaylı Bilgi

Marka Gücü

Biz Marka ismimize ve gücümüze öyle inanıyoruz ki yaptığımız ve yapacağımız anlaşmalarda en iyi hizmet parolası ile yola çıkıyoruz. Anlaştığımız her bayimizden de aynı düşüncelerle hizmet vermesini istiyoruz. Para kazanmak tabi ki ön planda ama bunu doğru dürüst ve özverili yapıyorsak başarı her anlamda zaten bizimle beraber geliyor. Sizde bu mantık ile bizimle bu yolda yürümek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Sorunsuz Yönetim

Sorunsuz Yönetim dememizin sebeplerini saymakla bitmez ortaklı yürütülen işlerde her zaman anlaşmazlıklar vardır. Bu sebeple biz tek elden yönetim yaparak fikir birliğini benimsiyoruz. Bizim için çalışan ustamızın fikirleri de önemli bayimizin fikirleri de ortak alınan her karar başarıya götürür. Düzenli bayi toplantılarımız ile sizlerde bizimle çalışmanın zevkine varacaksınız.